Peugeot
PEUGEOT SPORT, MODEX ORTAKLIĞIYLA 9X8’DE BİR ARAYA GELDİ!
21.02.2022
  • PEUGEOT SPORT, MODEX ORTAKLIĞIYLA 9X8’DE BİR ARAYA GELDİ!

PEUGEOT SPORT VE MODEX’TEN TEKNOLOJİ VE PERFORMANSI BİR ARAYA GETİREN TAKIM ÇALIŞMASI

Dünyanın önde gelen üreticilerinden PEUGEOT, dayanıklılık yarışları projesi kapsamında önemli ortak çalışmalara imza atmayı sürdürüyor. PEUGEOT Sport ve önde gelen Blockchain tabanlı çözüm sağlayıcısı Modex, PEUGEOT'nun dayanıklılık yarışı projesi kapsamında iş birliği yapacaklarını duyurdular. İki teknoloji şirketi, markalar arasındaki inovasyon ve performans bağını kullanarak birlikte güçlenecek ve gelişme kaydedecek.

Fransız otomotiv devi PEUGEOT, kusursuz tasarıma sahip yepyeni modeli 9X8 ile dayanıklılık yarışlarına dönüşü öncesi, önemli ortak çalışmaları ile ses getirmeyi sürdürüyor. Bu özel model için dünyaca ünlü saat markası Lorige ile yapılan ortak çalışmanın ardından, PEUGEOT Sport yeni bir iş ortaklığına daha imza attı. PEUGEOT Sport’un motorsporları yarışlarına yönelik Hypercar programının resmi ortağı olan Modex, dayanıklılık yarışlarına yönelik bir hibrit konsept otomobil olan, en gelişmiş donanım ve yazılım yeniliklerini son derece iddialı tasarımla birleştiren 9X8'i destekleyecek.

“Kadınlar Dünyasında Yılın Otomobili” jürisinin 56 üyesi, “Şehirli Otomobil”, “Aile SUV’u”, “Aile Otomobili”, “Büyük SUV”, “Spor Otomobil” ve “4x4” olmak üzere altı farklı kategorinin kazanan modellerini belirledikten sonra, Mart ayı başındaki finallerde “Kadınlar Dünyasında Yılın Otomobili”ni seçecek. Oylama sonucu 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde açıklanacak.

Motorsporları tarihinde yeni bir dönemin simgesi

Fransız üreticinin efsanevi takımı PEUGEOT Sport, kurulduğu 1981 yılından günümüze kadar motorsporları alanında birçok önemli başarıya imza atarak ulusal ve uluslararası şampiyonalara damgasını vurmayı başardı. Markanın, PEUGEOT 9X8 dayanıklılık projesiyle standartları yeniden belirleme girişimi, yeni ve yenilikçi teknolojileri uygulamaya yönelik bir adım olarak dikkat çekerken, kusursuz tasarıma ve teknolojilere sahip model yeni bir dönemin simgesi oluyor. PEUGEOT Sport ve Modex arasında yapılan ortaklık da bu teknoloji dönüşümünün en büyük örneklerinden bir tanesi olarak göze çarpıyor.

‘Teknoloji ve performans tutkusu ile bir aradayız’

Modex'in Team PEUGEOT TotalEnergies’e katıldığını görmek mutluluk duyduğunu belirten Stellantis Motor Sporları Kıdemli Başkan Yardımcısı Jean Marc Finot, “PEUGEOT Sport ve Stellantis Motorsport olarak teknolojiyi günlük hayatın hizmetine sunmanın önemini biliyoruz. Yenilik ve veri güvenliğinin en ileri noktasında çözümler sunan Modex de öyle. İki kuruluş, performansın önemli bir unsuru olan yazılımın oluşturulması ve geliştirilmesine odaklanma konusunda aynı tutkuyu paylaşıyor. Bunlar ortaklığın bağlarını güçlendiren ortak noktalar” şeklinde konuştu.

Farklı alanlarda, aynı hedefin peşinde

Modex CEO ve Kurucu Ortağı Mihai Ivascu ise, “Performans, yenilik ve verimlilik PEUGEOT Sport ve Modex’in ortak değerleri. Bu iddialı projenin bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz. PEUGEOT Sport’un yarış dünyasının kurallar kitabını yeniden yazma hırsı ile Modex’in gelişmiş teknolojileri kullanarak yeni çözümler geliştirme hedefi örtüşüyor. Bu nedenle bu ortaklık her iki takım için de çok besleyici olacak. Farklı alanlarda ve farklı açılardan da olsa aynı hedef peşindeyiz” dedi.

Blockchain potansiyelini dünyaya yayma vizyonu

Yenilikçi teknoloji tutkusu ve Blockchain potansiyelini dünyaya yayma vizyonu olan bir grup girişimci tarafından 2017 yılında kurulan Modex, gerek kurumsal, gerekse de hükümet cephesinde hızla büyüyen ayak izi ile Blockchain tabanlı çözümlerin önde gelen küresel sağlayıcısı haline geldi.

Firmanın amiral gemisi ürünü Modex Blockchain Database® (BCDB), geleneksel kurumsal veritabanlarını blockchain becerileri ve faydalarıyla zenginleştiren patentli bir çözüm. Bu çözüm, dünya genelindeki kuruluşlara ve insanlara ölçülebilir güven sağlamak için Blockchain teknolojisini kullanmak şeklinde Modex’in vizyonunu yansıtıyor. Bütün bunların yanı sıra, Modex ekosistemini yönetmek ve aynı zamanda doğrudan ve güvenli bir şekilde depolama ve takas etme yolu olarak kullanılabilen dijital para birimi Modex Token, dünya genelindeki yatırımcılara Modex güven ağından pay almak için güç veriyor. PEUGEOT Sport ve Modex ekipleri, uzun vadeli ortaklık boyunca etkin bir sinerji yaratmak üzere fikirlerini, ilhamlarını ve teknolojilerini bir araya getirerek yenilikçi çözüm ve teknolojiler geliştirecek.

KAYDINIZ BAŞARIYLA ALINMIŞTIR

<%-- --%>