Peugeot
PEUGEOT’DAN TÜM HAFİF TİCARİ AİLESİNDE GEÇERLİ SIFIR FAİZ KAMPANYASI
19.06.2021
  • PEUGEOT’DAN TÜM HAFİF TİCARİ AİLESİNDE GEÇERLİ SIFIR FAİZ KAMPANYASI

PEUGEOT HAZİRAN AYINDA HAFİF TİCARİ ARAÇ ÜRÜN GAMINA ÖZEL SIFIR FAİZ KAMPANYASI SUNUYOR

PEUGEOT Türkiye, Haziran ayında tüm ticari araç modellerinde faizi %0’a indiriyor. PEUGEOT Hafif Ticari Araç ailesinde bulunan tüm modellere %0 faiz fırsatıyla sahip olunabiliyor. Bununla birlikte, güçlü SUV görünümü ve Zenith cam tavan ile segmentinde kuralları değiştiren PEUGEOT Rifter’da 15 ay için 80.000 TL’ye %0 faiz fırsatı öne çıkıyor. Boxer, Expert, Expert Traveller ve Partner Van modelleri ise 15 ay için 100.000 TL’ye %0,99 faiz seçeneğiyle ticari araç ihtiyacı olan kullanıcıları bekliyor.

Toplam otuz adetten oluşan tamamen elektrikli PEUGEOT e-208 filosunun ilki İtalyan Mali Polisi Genel Komutanlığına teslim edildi. İtalyan Mali Polisi renkleriyle giydirilen ve görev için gerekli ekipmanlarla donatılan filodaki araçlar, birimlerin görevlerini çevreyle barışık bir şekilde yerine getirmesini sağlayacak.

Benzersiz sürüş keyfi ve en güncel teknolojileri sunan modelleriyle beğeni toplayan PEUGEOT Türkiye, Haziran ayında ticaretin profesyonellerine özel kampanyalar sunuyor. PEUGEOT Hafif Ticari Araç ailesinde bulunan tüm modellere %0 faiz fırsatıyla sahip olunabiliyor. Bununla birlikte, farklı uygun faiz ve ödeme seçenekleri de yine Haziran ayı boyunca tercih edilebiliyor. PEUGEOT’nun sunduğu avantajlı kampanyalar arasında, güçlü SUV görünümü ve Zenith cam tavan ile segmentinde kuralları değiştiren PEUGEOT Rifter’da 15 ay için 80.000 TL’ye %0 faiz fırsatı öne çıkıyor. Boxer, Expert, Expert Traveller ve Partner Van modelleri ise 15 ay için 100.000 TL’ye %0,99 faiz seçeneğiyle ticari araç ihtiyacı olan kullanıcıları bekliyor.

PEUGEOT, hafif ticari araçlar alanında kullanıcılara zengin ürün çeşitliliği sağlıyor. Rifter, sunduğu donanım özellikleri ve SUV görünümlü tasarımıyla hem ticari amaçlı kullanımı hem de aile beklentilerini karşılıyor. Markanın bir diğer başarılı hafif ticari araç modeli Expert, geniş iç hacmi, teknolojisi ve sunduğu binek otomobil konforuyla rakiplerinden ayrılıyor. Model, keyifli seyahatler için Expert Traveller ve ticaretin uzmanları için Expert Van olmak üzere iki farklı seçenekle tüm ihtiyaçlara uyum sağlıyor. PEUGEOT Partner Van ise, kendi sınıfında ilk olan PEUGEOT i-Cockpit® ile yepyeni bir sürüş deneyimi sunuyor ve tasarımıyla tüm bakışları üzerine çekiyor. PEUGEOT Boxer ise minibüs ve Van sınıfında standartların üzerine çıkıyor.

PEUGEOT’YLA İLGİLİ EN GÜNCEL HABERLERİ AL En güncel içerikleri ve yenilikleri takip etmek için bilgilerini bırakabilirsin
SİZE ULAŞALIM
We couldn’t find an account with that email address.
We couldn’t find an account with that email address.

Peugeot Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Aydınlatma Metni

KAYDINIZ BAŞARIYLA ALINMIŞTIR

<%-- --%>