Peugeot
PEUGEOT’DAN YENİ LIFESTYLE GİYİM VE AKSESUAR KOLEKSİYONU!
05.05.2021
  • PEUGEOT’DAN YENİ LIFESTYLE GİYİM VE AKSESUAR KOLEKSİYONU!

PEUGEOT Lifestyle Koleksiyonu PEUGEOT SPORT ENGINEERED ile Zenginleşti

PEUGEOT; performansı, teknik detayları ve şıklığı sevenler için yeni Lifestyle giyim ve aksesuar serisini satışa sundu. PEUGEOT Design LAB stüdyosu tarafından oluşturulan yeni koleksiyon için yeni 508 PEUGEOT SPORT ENGINEERED’in sofistike tasarım kodları ve malzemelerinden esinlenildi. Kep, polo yaka tişört ve ceketten oluşan koleksiyon, siyah teknolojik kumaşlarla sportif ve şık bir görünüme sahip. Anahtarlık, kartlık ve siyah deri cüzdan, yeni PEUGEOT SPORT imzası olan kriptonit renkli üç pençeli logo ile süsleniyor. Elmas kesim kasası ve dikişli deri kayışı ile kronograf saat, performans ve verimliliği simgeliyor. Yeni koleksiyon, boutique.peugeot.com üzerinden sipariş edilebiliyor.

PEUGEOT yeni lifestyle giyim ve aksesuar serisini çevrimiçi mağazası üzerinden satışa sundu. Yeni PEUGEOT 508’in teknoloji ve zarafetini yansıtacak şekilde oluşturulan ve PEUGEOT SPORT ENGINEERED logosuyla sunulan seri, PEUGEOT DESIGN Lab stüdyosu tarafından tasarlandı.

PEUGEOT SPORT ENGINEERED giyim koleksiyonu, mevsime uygun tasarımıyla sportif bir görünüm sunuyor. Kep düzgün çizgileriyle beyzbol şapkası esintisi taşıyor ve KDV dahil 39 Euro’dan satışa sunuluyor. Polo yaka tişört dar kesimli yapıya sahip. İki malzemeli örme tişörtün gövdesi piko dikiş ve kolları yosun dikişiyle işlenmiş olarak dikkat çekiyor.

Şık ve tamamlayıcı aksesuarlar

Serinin siyah deri aksesuarları, günlük kullanımı tamamlayacak şekilde özenle işlenmiş olarak dikkat çekiyor. Anahtarlık (KDV dahil 35 Euro) oyulmuş çıtçıtlı kanca tarzında bir tokaya sahip. Kartlık (KDV dahil 69 Euro) fermuarlı cep dahil dört bölmeden oluşurken, cüzdan da (KDV dahil 89 Euro) dokuz bölmesiyle işlevsel bir yapı sunuyor. Her iki üründe de banka kartı verilerini koruyan RFID güvenlik sistemi bulunuyor. Siyah İtalyan dana derisinden üretilen cüzdan, kartlık ve anahtarlığın üzerlerini sıcak damgalı üç pençe süslüyor. Kriptonik dikiş ise yeni 508’deki detaylara gönderme yapıyor.

Saat performansı simgeliyor

Koleksiyonda yer alan şık PEUGEOT SPORT Gümüş Kronograf (KDV dahil 249 Euro) saat, performans meraklılarına hitap ediyor. Kronometre ve tarih işlevlerine sahip olan saatte Seiko mekanizma kullanılıyor. 3 Yıl garantiye sahip olan saat 50 metre su geçirmezlik özelliği sunuyor. Kriptonit kronograf düğme ve kasanın arkasındaki PEUGEOT SPORT gravürü ile süslenen fırçalanmış paslanmaz çelik kasayı delikli siyah deri kayış tamamlıyor.

KAYDINIZ BAŞARIYLA ALINMIŞTIR

<%-- --%>